Skip to the main content

Af- en aanmeldhandleiding

Inleiding:

Van ieder speelmoment  van de competitie (maandagmiddag, dinsdagavond en woensdagmiddag) gedurende de gehele competitie zijn de paren vastgelegd in het NBB-Rekenprogramma, het is daarom niet nodig om u voor ieder speelmoment aan te melden.

De wedstrijdleider/rekenmeester van dienst moet wel weten als er afmeldingen zijn of als er met een andere dan de standaard partner wordt gespeeld.

Zoals U allen weet zijn wij overgegaan naar de NBB-clubsite van Assen35.  Via deze site kunt u na (!) inloggen (rechtsboven) de volgende acties uitvoeren:

  • Afmelden bij verhindering . U dient zich altijd als paar af te melden.
  • Aanmelden met een nieuwe partner, bijvoorbeeld als de partner iemand anders heeft gevonden om mee te spelen.

! ! Voor het inloggen gebruikt u uw NBB-lidnummer en een wachtwoord.

Het verkrijgen van een wachtwoord loopt via  “Mijnbridge.nl” Voor nadere informatie:  klik hier

https://mijnbridge.nl/login

!!  Tot 2 uur voordat het speelmoment begint, kunt u aanpassingen doorvoeren !!

 

Klik hier voor Afmeldinstructie bestaand paar

Klik hier voor Aanmeldinstructie als nieuw paar

 

Let op:

Om dit scherm te verlaten klikt u op de pijl in het witte cirkeltje in de kop van dit bericht, links naast de tekst:  Af- en aanmeld handleiding

Andere artikelen
Klaas Middelburg Lid van Verdienste

Klaas Middelburg Lid van Verdienste

Klaas Middelburg Lid van Verdienste Tijdens de afgelopen Algemene Ledenvergadering is Klaas...

09/10/2025 - Secretariaat Assen35
Algemene clubinformatie

Algemene clubinformatie

Bridgeclub Assen 1935 Ontstaan uit een fusie van Asser Bridgeclub “The Four Aces” en “Bridgeclub...

25/09/2025 - Secretariaat
Muiderberg opening.

Muiderberg opening.

Bij diverse bridgeclubs wordt de Muiderberg opening door spelers gebruikt, ook een aantal spelers...

17/01/2025 - Wim Dragt